Mostbet az

O NÁS

Už bylo dost zbytečně předražených, složitých a nepřehledných firemních či osobních webů.
Nyní přicházíme s přijatelným řešením - přesně podle Vašich požadavků vytvoříme internetovou prezentaci, která bude jasná, přehledná, moderní a každý návštěvník vždy najde, co hledá. Naší prioritou je kvalita a přijatelná cena.

Historie společnosti

Na československém trhu působíme v této sestavě od konce roku 2011. Za dobu naší existence máme v portfoliu několik desítek větších či menších projektů. Specializujeme se převážně na tvorbu internetových stránek pro živnostníky a malé firmy. Díky rozmanitému spektru našich služeb můžeme klientům pomoci nejen se stránkami jako takovými, ale především s tím, aby byly na dnešním přeplněném internetovém trhu vidět.
Není to ale pravidlem, v našich referencích naleznete i řadu osobních nebo zájmových webů. Dbáme především na to, aby naše služby byly přesně podle představ klienta. Ať už to jsou náročné požadavky na kvalitu výsledné prezentace, tak třeba i to, abychom nabídnout cenu, kterou si klient sám určí.

Náš tým

I přes to, že dazmedia.cz jako celek pracujeme poměrně krátkou dobu, náš tým tvoří skupina skvělých grafiků a programátorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti a svojí práci dělají kvalitně a s nadšením. Díky tomu mají naše práce „šťávu“, jsou moderní a jednoduché.

Prohlédněte si reference, ve kterých jsme dělali grafiku:

Chci VIDĚT VÍCE

Chcete grafiku pro Váš web? Napište nám.

Vyberte službu:
tvorba webu grafika & design tisk & reklama konzultace ostatní
Vaše jméno:
Vaš e-mail:
CHCI ZJISTIT CENU

Copyright © 2011-2023 dazmedia.cz